درجه – مدرک جواهر میلیون ویترین جواهرات

درجه – مدرک: جواهر میلیون ویترین جواهرات جواهرات اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آیا جهت دانشجویان آزادشده‌ «اعتراضات دی‌ماه» پرونده‌سازی می‌کنند؟ ، ا

ما پیگیر صدور حکم جهت دانشجویان هستیم و اگر مورد نیاز باشد از وزیر دادگستری و اطلاعات سؤال خواهیم کرد که آیا دانشجویانی که آزادشده‌اند و مشکلشان حل‌شده بود برای

آیا جهت دانشجویان آزادشده‌ «اعتراضات دی‌ماه» پرونده‌سازی می‌کنند؟ ، ا

احتمال سؤال از وزرای دادگستری و اطلاعات/ نماینده مجلس: آیا جهت دانشجویان آزادشده «اعتراضات دی ماه» پرونده سازی می کنند؟

عبارات مهم : پرونده

احتمال سؤال از وزرای دادگستری و اطلاعات/ نماینده مجلس: آیا جهت دانشجویان آزادشده «اعتراضات دی ماه» پرونده سازی می کنند؟/ مسئولان قول داده بودند پرونده قضایی تشکیل نشود

ما پیگیر صدور حکم جهت دانشجویان هستیم و اگر مورد نیاز باشد از وزیر دادگستری و اطلاعات سؤال خواهیم کرد که آیا دانشجویانی که آزادشده اند و مشکلشان حل شده است بود برایشان پرونده سازی می کنند. مسئولان باید جوابگو باشند.

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: صدور احکام سنگین جهت دانشجویان را پیگیری می کنیم و در صورت لزوم از وزرای اطلاعات و دادگستری سؤال خواهیم کرد.

آیا جهت دانشجویان آزادشده‌ «اعتراضات دی‌ماه» پرونده‌سازی می‌کنند؟ ، ا

فاطمه سعیدی نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت و گو با اعتماد آنلاین، با اشاره به صدور احکام سنگین جهت دانشجویان بازداشت شده است در ناآرامی های دی ماه سال گذشته، گفت: ما پیگیر صدور حکم جهت دانشجویان هستیم و اگر مورد نیاز باشد از وزیر دادگستری و اطلاعات سؤال خواهیم کرد که آیا دانشجویانی که آزادشده اند و مشکلشان حل شده است بود برایشان پرونده سازی می کنند. مسئولان باید جوابگو باشند.

او ادامه داد: ما از مسئولان ذی ربط این قول را گرفته بودیم جهت دانشجویانی که به هر دلیلی بازداشت شده است بودند و آزاد شدند، پرونده ای تشکیل نشود و مشکلی به وجود نیاید. طبق قولی که گرفته بودیم قرار بود دانشجویان با اطمینان خاطر و آرامش به کلاس ها و درس هایشان برگردند.

ما پیگیر صدور حکم جهت دانشجویان هستیم و اگر مورد نیاز باشد از وزیر دادگستری و اطلاعات سؤال خواهیم کرد که آیا دانشجویانی که آزادشده‌اند و مشکلشان حل‌شده بود برای

این عضو فراکسیون امید در پاسخ به اینکه کدام مسئولان قول تشکیل نشدن پرونده قضایی جهت دانشجویان بازداشتی را داده بودند، گفت: این قول را از کسانی گرفته بودیم که کمک کردند دانشجویان بازداشت شده است آزاد شوند. مسئولان قوه قضاییه، وزارت دادگستری و وزارت علوم همکاری بسیاری جهت آزادی دانشجویان بازداشت شده است انجام دادند و وزارت علوم به ما قول داد که این دانشجویان دیگر مشکلی نخواهند داشت و با سایر وزارتخانه ها در این خصوص صحبت شده است که جهت آن پرونده ای تشکیل نشود.

سعیدی تأکید کرد: در نامه هایی که داده بودم و صحبت هایی هم که حضوراً در صحن علنی مجلس می شد، مسئولان اعلام می کردند که با آزاد شدن دانشجویان پرونده آن ها مختومه می شود و دیگر هیچ مشکلی نخواهند داشت. این عنوان جزء خواسته های ما بود که جهت دانشجویان بازداشت شده است پرونده سازی نشود و مسئله درسی و ادامه تحصیل جهت آن ها پیش نیاید ولی با توجه به اطلاعاتی که به ما داده اند مشکلاتی جهت دانشجویان ایجادشده که باید پیگیری کنیم.

اودر خصوص شروع به کار مجدد کمیته پیگیری اوضاع دانشجویان بازداشتی، گفت: باید بررسی کنیم تا کمیته ای که پیش ازاین به دنبال آزادی دانشجویان بود آیا جهت پیگیری پرونده قضایی دانشجویان شروع به کار می کند یا خیر. این کمیته در فراکسیون امید و فراکسیون حقوق شهروندی تشکیل شده است بود.

آیا جهت دانشجویان آزادشده‌ «اعتراضات دی‌ماه» پرونده‌سازی می‌کنند؟ ، ا

واژه های کلیدی: پرونده | اطلاعات | بازداشت | مسئولان | اطلاعات | دادگستری | دانشجویان | وزیر دادگستری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog